להמחשה בלבד

מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: http://yamyam.co.il. אנחנו אנשים פרטיים צרכנים רגילים (עם קצת ידע באינטרנט, שאפשר לנו להקים את האתר הזה). למידע נוסף ניתן לפנות באמצעות דף יצירת קשר.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

עוגיות

במידה ואפשרנו, בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותכם להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלכם, כתובת האימייל וכתובת שלכם שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

כאשר תתחברו, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלכם ואת בחירות התצוגה . עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחרו באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלכם יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתקו מהחשבון שלכם, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתם עורכים או מפרסמים משהו, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלכם. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

עם מי אנו חולקים את המידע שלכם

אנחנו לא חולקים מידע אישי עם אתרים או גורמים אחרים. אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

אילו זכויות יש לך על המידע שלכם

 אם יש לכם חשבון באתר זה, או שהשארתם תגובות באתר, באפשרותכם לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביכם, כולל כל הנתונים שסיפקתם לנו. באפשרותכם גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביכם. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלכם

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.